Gonzo’s Quest Nasıl Oynanır?

Gonzo’s Quest nasıl oynanır: Gonzo’s Quest, Netent firmasının 2011 yılında piyasaya sürmüş olduğu bir slot oyunudur. Çok farklı ödeme hatları ve aynı zamanda karakterlerle dikkat çeker. Popüler olmasının yanı sıra kolay oynanış ilkeleri ile dikkat çeker. Bu oyunun tüm detaylarını merak edenler ilgili makalemizi okuyarak hemen bilgi sahibi olabilirler.

Gonzo’s Quest Oyununun Özellikleri Nelerdir?

Gonzo’s Quest nasıl oynanır: Gonzo’s Quest oyun özellikleri şöyledir;

 • Gonzo’s Quest bir videolu slot oyunu olmasının yanı sıra dünyanın en iyi işletmelerinden birisi olarak dikkat çeken Netent tarafından tasarlanmıştır.

 • Oyun içinde toplamda 20 tane ödeme hattı söz konusudur ve katılım sonrasında bunların üzerinden kazanmaya başlayabilirsiniz.

 • 10 yıl önce piyasaya sürülmüş olmasının yanı sıra çok kısa bir zaman dilimi içinde ilgi toplamayı başarmıştır.

 • Gonzo’s Quest makara sayısı toplamda 5 olarak ifade edilir. 5 makara her daim kazanmayı çok kolay bir hale getirir.

 • Bunun yanı sıra oyun içinde bulunan 3 adet de satırın yer aldığını görmekteyiz.

 • İşletme tarafından oynanırlığı ise orta yüksek olarak tanımlanır.

 • Gonzo’s Quest slot oyunu geri ödeme yüzdesi genel manada beklentileri karşılar ve yüzde 95,97 şeklinde karşımıza çıkar.

Her türlü cihaz üzerinden oyun katılımının en kısa zaman dilimi için yapılması noktasında bir sorun söz konusu değildir.

Gonzo’s Quest Tasarımı Nasıldır?

Gonzo’s Quest nasıl oynanır: Gonzo’s Quest oyun tasarımı başarılıdır. Bu oyunun ana temasına baktığımız zaman eski Güney Amerika uygarlıklarının baz alınmış olduğunu görmekteyiz. Antik Maya ve Aztek medeniyetleri söz konusu iken, Gonzo adındaki bir İspanyol karakter, büyük hazinenin sahibi olabilmek adına tapınak içerisinde bir arayışa çıkar. Bu senaryo çok başarılı bir biçimde ve özel grafiklerin kullanılması sonrasında resmedilmiştir.

Gonzo’s Quest oyun erişimi sonrasında sizi bir tapınak karşılar. Arka planda tapınağın üzerinde yer alan birtakım simgeler söz konusu iken ayrıca akan bir su da söz konusudur. Taşlar renklidir. Sol tarafta ise oyunun ana karakteri bulunur. Panel üzerinden gerekli tüm ayarlamaların yapılmasının sonrasında hemen başlatabilir, makaraların dönüşünü sağlayabilir ve bu sayede kazanabilirsiniz.

Gonzo’s Quest Oynanışı Nasıldır?

Gonzo’s Quest nasıl oynanır: Gonzo’s Quest oynanışı her türlü detayı ile bilinmek zorundadır. Giriş sonrasında karşınıza çıkacak olan panelin özelliklerinden hemen bahsetmek lazım. En sol kısımda bet miktarı öne çıkar. Bunun arttırılması yani daha çok hale getirilmesi sayesinde kazanmak basit olacaktır. Çünkü mevcut olan tüm paylineslar bu şekilde açılmış olur.

Gonzo’s Quest slot opsiyonu paneli içinde level kısmı da söz konusudur. Hemen buradan arttırım yoluna gidebilirsiniz. Ekranın size göre sağ alanında ise coin value bölümü hemen öne çıkar. Her spin sırasında yatırım miktarının değerinin çoğaltılması başarılı bir taktik olmasından dolayı bunu kullanabilirsiniz.

Coins yazan yer ise oyun girişi sonrasında toplam bakiyeyi ifade eder. Bunun hemen yanında Win vardır ve kazançlar buradan hemen gösterilir. Oyunun başlatılabilmesi basittir. Öncesinde dileyen kişiler max bet kısmına tıklayabilirler. Böylelikle giriş 100 birim üzerinden yapılmış olur.

Auto play Gonzo’s Quest oyun içinde tanımlanmış olan özel bir sistemdir. Buna göre makaraların dönmesinden sonra yeni spin için tekrardan tıklama işlemini yapmaya gerek kalmamış olur. En az 10 en çok ise 1000 kere makaraların dönmesini sağlayabilirsiniz. Zaman kaybının da önüne geçmiş olur. Ortada yer alan yeşil ve beyaz renkler kullanılarak tasarlanmış olan butona tıklanmasının ardından oyun da başlayacaktır.

Gonzo’s Quest Simge Değerleri Nasıldır?

Gonzo’s Quest oyununun simge değerleri her zaman merak edilir ve bunun detaylarını şu şekilde vermek lazım;

 • Gonzo’s Quest oyununda yer alan simgelerden birisi yanak kısımlarında altın sarısı demirlerin bulunduğu bir yüz görselidir. Bunun üç kere görüntülenmesinden sonra 50 değerinde bir para kazanmış olursunuz. 4 tanesi 250 iken 5 adet ise 2500 TL gibi bir paranın hesaba aktarılmış olması anlamına gelir.

 • Bunun yanı sıra gülen surat da oyunda bulunan bir karakterdir. Bunun 3 defa aynı ekran üzerinde görüntülenmesinden sonra 20 değerinde para elde edilir. 4 ise 100 olarak dikkat çekerken, bunun en yüksek olanı ise 1000 değerlidir.

 • Başka bir sembol ise 15, 50 ve 500 olarak karşımıza çıkar.

 • Son olarak mor renkli bir karakterden hemen bahsetmek gerekirse toplamda en yüksek kazanç bunun görüntülenmesinden sonra 200 şeklindedir.

Gonzo’s Quest oyunu değerleri görüldüğü üzere her daim farklılık arz eder.

Gonzo’s Quest Bonus Özellikleri Nelerdir?

Gonzo’s Quest nasıl oynanır: Gonzo’s Quest promosyon sağlayan bir oyundur. Özellikleri ise şu şekildedir;

 • Gonzo’s Quest Netent slot oyunu promosyonu, bir tur sonrasında verilmesinden dolayı ilgili opsiyonun belli simgeler sonrasında görüntülenmesi kesinlikle büyük bir önem arz eder.

 • Turun gelmesinin ardından ise bedava dönüş olarak tanımlanmış olan free spin elde edilmesi söz konusudur. Böylelikle oyun boyunca çarpan ilerlemesinin artırılması da daha kolay olacaktır.

 • Toplamda 10 tane free spin olduğunu görmekteyiz.

 • 5 kere katlama yerine, bunun 15 kat daha fazla olması sonucunda elde edilecek olan paranın tutarı da yükselecektir.

Gonzo’s Quest oyun katılımı yapmış olan kişilerin unutmaması gereken bir diğer husus ise scatter sembolünün yakalanmasıdır. Bunun olması halinde kesinlikle daha fazla free spin elde etmek mümkündür.

Gonzo’s Quest Mobil Uyumlu mu?

Gonzo’s Quest mobil uyumlu bir slottur. Bunun anlamı ise oyun girişinin sadece bilgisayarlar üzerinden değil, aynı zamanda akıllı cep telefonları sayesinde de kolay bir biçimde yapılabilmesi anlamını taşır. Bu noktada iki farklı oyun altyapısının öne çıkmış olduğunu görmekteyiz. Bunlardan ilki Android iken Gonzo’s Quest oyun girişi buna ek olarak IOS altyapılı olan cihazlar sayesinde de saniyeler içerisinde tamamlanmış olacaktır. Uyum konusunda en ufak bir pürüzün bulunmadığının altını hemen çizmek gerekiyor.

Gonzo’s Quest Slot Oyunu Nerede Bulunur?

Gonzo’s Quest slot oyunu erişimi hızlı bir biçimde ve kolaylıkla yapılır. Çünkü bunun bulunmuş olduğu birçok farklı işletme, ofis ve sayfa vardır. Bunların tümünün yabancı kökenli olması hiçbir şekilde sorun yaratmaz. Çünkü işletmelerin Türkçe sayfaları çok özenli şekilde tasarlanmıştır.

Gonzo’s Quest slot girişi için alınmış olan üyeliğin yanı sıra yatırımı başarılı bir biçimde, ilgili yöntemler üzerinden tamamlamalısınız. Daha sonra tek tıkla oyunun açılmasıyla beraber slotların makaraları yine tek tıkla dönmeye başlayacaktır.

S.S.S

Gonzo’s Quest oyun tasarımına baktığımızda nerede geçer?

Gonzo’s Quest son derece popüler bir slot türüdür ve Güney Amerikada slotun geçmiş olduğunu görmekteyiz.

Gonzo’s Quest ne anlama gelir?

Gonzo’s Quest bir slot oyunu adı olarak dikkat çeker ve Gonzo’nun arayışı olarak tanımlanır. Oyundaki ana karakter işte bu Gonzo adı verilen kişidir.

Gonzo’s Quest oyununda bonus ne demektir?

Bonus, Gonzo’s Quest slot oyununda yer alan bir hediye turudur. Bunun alınması durumunda kazanmak daha basittir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *